Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aşkım Senin Sevdiğin..

3 posters

Aşkım Senin Sevdiğin.. Empty Aşkım Senin Sevdiğin..

Mesaj tarafından VUSLATZELİHA Perş. Tem. 31 2008, 12:47

Aşkımın tek hikayesi sensin aşkım senin....senin için...Sevdiğim....

Yazdığım bir aşk mektubuydu. Seneler önce ilk aşk mektubuydu ben henüz 7 yaşındaydım onunla aklı selim, kalbi selim tanıştığım zaman. ilk renkkleri ilk adım atmayı ve anne şevkati kadar sıcak hislere onun aşkıyla kapılmayı ve mektubumun satırlarına ilk o zaman nakkaş ettim varlığını. Ömrümün tadını, acının aşk ızdırabını, ve ona ilk merhaba mı Esselamünaleyküm diye nasıl verdiğimi ilk adımlarım gibi hatırlıyor, İçimdeki sevgi ilk defa öylesine geçici bir heves sevgisi değildi. Aşkın sarhoşu olacağımı hiç düşünmediğim gibi bende bıraktığı derin izleride silmenin mümkünü yoktu. Seviyordum ölümün ensemde nefes vereceği güne kadarda seveceğim, ilk defa uğrunda ölecek kadar birine bu sevgiyi duydum, nice nameler yazdım satırlara. Nasıl anlatmalıyım diye kalemler kırdım her defasında, yine onun o eşsiz güzelliklerini anlatamadım bir türlü hoş buna ömrüm bile yetmezdi ki....

Aşkın bende sonsuzluk ızdırabım olsun........

Her cemalini görmek isteyişim ve sana uzak kalışım beni kahrediyor. nasıl ümitsizlik ederdim bu aşkın filizlenen meyvalarına, bir gün yataklara düşmüş seni sayıklarken, aklıma gelir seninle o eşsiz paylaştığım saniyelerim... Biliyormusun seni göremesemde bende bıraktığın izler yüreğimde saplanan bir hançer yarası gibi, sanki o hançeri çıkardığımda canım seni kaybetmek korkusu için yanar... Seni başkalarından dinlediğim an sana daha çok yakın olmak istiyorum ve seni daha çok arzu ediyorum yine hep seninle olmak bana haz veriyor. "Nerdesin seni görmek dilenmek istiyorum" diye sormuyorum çünkü biliyorum sen hep benimlesin. Çünkü biliyorum sende beni seviyorsun, eğer aksi olsaydı beni düyada kendine aşık etmezdin. Biliyorum sana kavuşacağımı, onun için bir manada aramıyorum çünkü ben seninleyim hep, sen benim bu aşkımdan razımısın? beni severmisin bilmiyorum ama ben uğrunda ölecek kadar seni seviyorum,

Aşkım seninle alevleniyor Sevdiğim......

Seninle geçirdiğim geceler gözlerimdeki yorgunluk izleri olsun varsın.. Senin için bütün geceleri geçirmeye ve senin benim aşkımdan razı olana kadar bütün gece ve gündüzlerim feda olsun sana, Artık eskisi gibi dillendiremiyorum sevdamı, içimin en derin vuslatında gizledim adını... Heran seni sayıklıyor! heran seninle o nur eşsiz benzersiz cemalinle olmak istiyorum, artık sana varmak adında bu mecnun beden aşkından titriyor. Aşkın alevleri arasında tutuşmuş yanıyor. Bu nasıl yürek acısıdır ki dünya söndüremiyor. Seni seviyorum demek yetmiyor, ne yastık nede yorgan arasında geceyi geçirmek istemiyor bu beden... Ben seni Annemin bana verdiği sevginin tohumları ve babamın suladığı fidanlıklar gibi 7 yaşından beri büyük bir aşk acısıyla seviyorum, senin için dünyanın bütün sıkıntılarını tatmaya razıyım yeterki aşkımdan razı ol yeterki aşkıma karşılık ver. Adını hecelediğim gibi bana gönderdiklerini sana kavuşmak adına gözyaşlarıyla kabul edip yüreğimin sana ait köşelerine bastım evet seni çok ama çok seviyorum yeterki sevgimin sebebi sen ol ALLAH'ım. Yeterki yaramın ilacı sende olsun eğer bir gün senden vazgeçmek uğruna unutursam ALLAH'ım aşkım ızdırabım olsun... Kıldığım namazlarım dermanım, Tutuğum orucum sana sevgim olsun senden vazgeçmek imkansızlıktır, senden vazgeçenler olmaz dostum...

Aşkım senin aşkınla sonbulacak....

Aşkâ Mecnun
VUSLATZELİHA
VUSLATZELİHA

Rep :
Aşkım Senin Sevdiğin.. Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Aşkım Senin Sevdiğin.. Right_bar_bleue

Aşkım Senin Sevdiğin.. Empty Geri: Aşkım Senin Sevdiğin..

Mesaj tarafından EN''AM32 Ptsi Ağus. 04 2008, 09:02

ALLAHH cc razı olsun ablamm
EN''AM32
EN''AM32

Rep :
Aşkım Senin Sevdiğin.. Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Aşkım Senin Sevdiğin.. Right_bar_bleue

Aşkım Senin Sevdiğin.. Empty Geri: Aşkım Senin Sevdiğin..

Mesaj tarafından malatyali Ptsi Ağus. 04 2008, 13:42

Rabbim razi olsun
emeklerine saglik abla
malatyali
malatyali

Rep :

- Similar topics