Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gavs (k.s) hazretleri nefes kadar yakın sofisine...

2 posters

Gavs (k.s) hazretleri nefes kadar yakın sofisine... Empty Gavs (k.s) hazretleri nefes kadar yakın sofisine...

Mesaj tarafından Vurgun Perş. Ağus. 28 2008, 17:27

Kurban sofi abilerimizden biri anlatıyor.

"sonbaharda birgün Ankara-Ulusun ıssız sokaklarında dolaşıyordum. Etrafta ağaçlardan dökülen yapraklar vardı. Yürürken, yürüyüş rabıtası yapıyorum. Yürüyüş rabıtası nedir kurban biliyormusunuz? Yürürken başın önde bir şekilde üstadının senin önünde yürüdüğünü hatta onun kaldırdığı adımlarının üzerinde bastığını rabıta etmektir. Biraz yürüdükten sonra önünde bir çift ayak gördüm. Bayan ayaklarıydı. Hava soğuk olmasına rağmen kısa bir etek giyinmişti. Nefsime yenik düştüm. Başımı kaldırıp kadına bakmak istedim. Tam o sırada yüzümün sağ tarafına bir tokat. Ama öyle böyle değil. O kadar şiddetliydiki sağ tarafıma yediğim bu darbenin sol gözümü çıkardığını zannettim. Önce sol gözümü yokladım baktım ki yerinde biraz rahatladım ve bana kimin vurduğuna bakayım dedim bir de baktım ki bir yaprak parçası yanağıma değmiş yere süzülüyor. Kadın da ortalıklarda yok. Herşey bir anda olup bitti."
(Alıntı)
Vurgun
Vurgun

Rep :
Gavs (k.s) hazretleri nefes kadar yakın sofisine... Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Gavs (k.s) hazretleri nefes kadar yakın sofisine... Right_bar_bleue

http://www.zaman34.net

Gavs (k.s) hazretleri nefes kadar yakın sofisine... Empty Geri: Gavs (k.s) hazretleri nefes kadar yakın sofisine...

Mesaj tarafından kervan-67 Cuma Ağus. 29 2008, 12:07

ALLAH razı olsun cok güzeldi hem rabıtalı yürüyecen hemde harama bakacan yok öyle işte bir tokat gelir anlamazsın! hakkını verelim insaALLAH Laughing
kervan-67
kervan-67

Rep :
Gavs (k.s) hazretleri nefes kadar yakın sofisine... Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Gavs (k.s) hazretleri nefes kadar yakın sofisine... Right_bar_bleue

Gavs (k.s) hazretleri nefes kadar yakın sofisine... Empty Geri: Gavs (k.s) hazretleri nefes kadar yakın sofisine...

Mesaj tarafından Vurgun Cuma Ağus. 29 2008, 12:19

Amin Cümlemizden insAllah..Evet Cok güzel Very Happy Very Happy
Vurgun
Vurgun

Rep :

http://www.zaman34.net

- Similar topics