Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neden bize bu kadar düşmanlar?

2 posters

Neden bize bu kadar düşmanlar? Empty Neden bize bu kadar düşmanlar?

Mesaj tarafından VUSLATZELİHA Paz Ağus. 10 2008, 11:29

Neden bize bu kadar düşmanlar?
Eminim hepimiz çogu zaman bu soruyu düşünmüşüz ve kendimizce bazı yanıtlar bulmuşuzdur.Ben burada islamiyeti o mükemmel dini kaldıramayanlardan bahsediyorum.halbuki ömür denilen bu yol okadar uzun değil ,sürgün yeri olan bu dünyada okadar geniş degil .buna ragmen kendi hallerin de temiz tertemiz bir hayat yasamak isteyen kardeşlerimize neden bu kadar baskı,zülüm, eziyet,vicdansızlık...biz bugün kamuya aid mülk diye üniversitelere giremiyorsak yarın kamunun malı olacak mabetlerize yani camilarimizedemi baş örtüsüz giricez?bu soruyu ben kısaca şöyle cevaplıyım yarınlar benim için ümitsizlik kapıları olmuş suratıma kapanırken artık bugünlerden umudum var kapılar ardına kadar acıldı sadece bizim memleketimizde yasayan kardeşlerimiz için... Ama ya digerleri onlar ölmeye mahkumken yarınlarından umud kesmişken belki onlarada o kapılar ardına kadar açılır ,sizce acılırmı? onların umud kapıları. Dogar mı güneş pencerelerine..............

Ezan sesinden rahatsız oluyorlarmış bazı üniversite yöneticileri. Başörtülü kızlarımıza acıyoruz diyolar psikolojik sorunları mı var diye diyolar. Asıl akli dengesi bozuk olan sizlersiniz. Sizde göreceksiniz birgün dogruyu ama çok geç olacak... YAZIK SIZLERE BIZ ACIYORUZ SIZLERE..
VUSLATZELİHA
VUSLATZELİHA

Rep :
Neden bize bu kadar düşmanlar? Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Neden bize bu kadar düşmanlar? Right_bar_bleue

Neden bize bu kadar düşmanlar? Empty Geri: Neden bize bu kadar düşmanlar?

Mesaj tarafından güney Salı Ağus. 26 2008, 16:10

allah razı olsun
güney
güney

Rep :
Neden bize bu kadar düşmanlar? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Neden bize bu kadar düşmanlar? Right_bar_bleue

- Similar topics