Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İslam Düşmaları Diyor ki?

İslam Düşmaları Diyor ki? Empty İslam Düşmaları Diyor ki?

Mesaj tarafından VUSLATZELİHA Paz Ağus. 10 2008, 11:25

Malum, herkesin bildiği gibi dinimize saldırılanlar artık eskisi gibi süslü sözlerle,sıkma palavralarla,kafa karıştırıcı ve saf insanımı inandırtacak şekilde dile getirmiyorlar din düşmanlıklarını. Artık direkt olarak yapıyorlar işlerini. Ama ben yine de bir tane din düşmanının bir yalanını dile getireyim..

- Bizler Din düşmanı değiliz. Elhamdulillah biz de müslümanız. bizde Allah'a inanıyoruz.. Bizim hedefimiz islam dini değil, bu dini sömürenler , bu dini kendilerine alet ederek dindar geçinen insanlardır.. vs vs

Sizleri bilemem ama solcu geçinen kesimden insanların bunu sık sık dile getirdiklerine şahit oldum

Şimdiii
Biz bu yalana verilecek cevap ne olur? Biz diyemiyez miyiz ki: Ey adam , namaz kılıyor musun? - hayır. peki oruç tutuyor musun.- hayır? zekat veriyor musun? - hayır. islamin diğer emirlerini yerine getiriyor musun? - hayir. peki afedersin ama sen nasıl bir müslümansın? senin islami savunuyorum diyerekten müslümanlara saldırman sana ne fayda eder o zaman? o işi yapması gereken asıl dindar kesim olması lazım değil mi? öyle ya , dindar kesim dinini yaşamaya çalışır ama arada dini kullanarak menfaat güden insanlar olursa dindar kesimde bundan zarar görür. bu yüzden senin bahanelerin senin yaşayışına ve düşüncelerine ters..

cesur ol de ki ben islamdan nefret ediyorum. islam ve islam dinini yaşamak isteyenlerin düşmanıyım. onlardan nefret ediyorum..

diyebilir misin? yoksa yine süslü sözlerle milleti kandırdıgınızı sanmaya devam mı edeceksin?
VUSLATZELİHA
VUSLATZELİHA

Rep :
İslam Düşmaları Diyor ki? Left_bar_bleue1 / 1001 / 100İslam Düşmaları Diyor ki? Right_bar_bleue

- Similar topics